15. – 16. 6. 2019
PALKOVICKÉ HŮRKY 24 MTB
MENUMENU

Propozice


1. STATUT A PRŮBĚH ZÁVODU

PH24 je doplňkový závod v extrémní 24 hodin trvající horské štafetě dvojic, kterého se mohou účastnit i zahraniční závodníci. Cílem závodu je dosažení co možná největšího počtu ujetých okruhů (km) v okolí přehrady Olešná a na Palkovických hůrkách ve stanoveném limitu 24 hodin. Součástí je také vložený závod jednotlivců.

2. POŘADATEL

Závod pořádá SK K2 z. s., IČO: 22691600, sídlo: Palkovice 158, Palkovice.

3. DATUM KONÁNÍ

15. – 16. června 2019 v rámci FM SPORTFEST

4. MÍSTO AKREDITACE ZÁVODNÍKŮ

Autokemp u přehrady Olešná u Frýdku-Místku, prostor před restaurací U Toma, sobota 15. června 2019 od 7:00 do 10:00 hod.

5. MÍSTO STARTU

přehrada Olešná u Frýdku-Místku, prostor před restaurací U Toma, sobota 15. června 2018, v 10:50 hod

6. CÍL

přehrada Olešná u Frýdku-Místku, prostor před restaurací U Toma, neděle 16. června 2019, v 10:50 hod

7. KATEGORIE

7a) Závodník se zaregistruje do kategorií:

– JEDNOTLIVEC 24h

– DVOJICE 24h

– JEDNOTLIVEC 28 km (2 okruhy)

– JEDNOTLIVEC 56 km (4 okruhy)

7b) V bodě 7a) se kategorie DVOJICE  dále dělí dle pohlaví na MUŽI, MIX, ŽENY.

Všechny kategorie v bodu 7a, 7b obsahují členění dle věku, a to DO 35-TI LET, 35-50 LET, 50 A VÍCE LET, kdy pro zařazení do věkové kategorie dvojic  je rozhodující věkový průměr  závodníků v týmu k datu konání závodu

7e) Pořadatel si vyhrazuje právo nedekorovat kategorii v případě nižšího počtu týmů/jednotlivců než 10.

8. VYHLAŠOVACÍ CEREMONIÁL

Vyhlášení závodu začíná v neděli 16. června  2019 ve 13:00 hod., tedy 2 hodiny po ukončení závodu, pokud nebude pořadatelem závod zkrácen-viz Pravidla, bod 8.

Během slavnostního ceremoniálů jsou vyhlašováni: Vítězové jednotlivých kategorií bez věkového rozlišení, tedy vždy první tři týmy celkového pořadí dané kategorie.

– Dvojice (muži, ženy, mix)

– Jednotlivci (muži, ženy)

Je povinností umístěných týmů zúčastnit se slavnostního vyhlašování a ceny je nutno si převzít osobně! Na ceny nevyzvednuté při slavnostním ceremoniálu nemají závodníci nárok.

9. UBYTOVÁNÍ

9a) Závodníci mají nárok na bezplatné ubytování v prostoru stanového kempu na vnitřní straně okruhu. AUTOKEMP na vnější straně okruhu je zpoplatněn dle aktuálního ceníku Autokempu Olešná. Rezervace či placení za ubytování v prostoru Autokempu, napojení přípojek energií pro karavany apod. řeší výhradně Autokemp Olešná a pořadatelé s tímto nemají nic společného.

9b) POŘADATEL NEZODPOVÍDÁ ZA VĚCI, které mají závodníci uloženy ve stanech, vozidlech apod. Stejně tak pořadatel nezodpovídá za mobily a jinou elektroniku, kterou si budou závodníci nabíjet (elektrické zásuvky jsou pouze na toaletách, ať už u Autokempu nebo na WC a sprchách pod Sportplexem).

9c) Pořadatel nezřizuje ani neprovozuje úschovnu zavazadel během závodu PH24

10. OBČERSTVENÍ

Během závodu jsou pro závodníky v rámci zaplaceného startovného zajištěny 2 občerstvovací stanice – müsli, ovoce, banány, melouny, pitný režim a polévka, případně placená gastrozóna ve vnitřním prostoru okruhu.

11. REGISTRACE DO ZÁVODU, STARTOVNÉ

11a) Registrace do závodu probíhá výhradně přes registrační formulář na stránkách závodu www.ph24.cz a nebo v den závodu v akreditačním prostoru.

11b) Registrace do závodu, kromě možnosti se registrovat v den závodu, probíhá ve dvou vlnách:

Registrace v období  1. 3. 2019 až 31. 5. 2019 (první vlna s tričkem) stojí  790,- Kč za osobu. Lhůta pro zaplacení startovného v daném období je přesně 15 dní. Pokud se do této doby platba s žádostí o registraci nespáruje, tým se automaticky smaže z databáze. Lhůta pro zaplacení startovného může být ke konci uvedeného období zkrácena.

Registrace v období  1. 6. 2019 až 13. 6. 2019 (druhá vlna bez trička) stojí 790,- Kč za osobu. Lhůta pro zaplacení startovného v druhém období je přesně 3 dny. Pokud se do této doby platba s žádostí o registraci nespáruje, tým se automaticky smaže z databáze.

Registrace v den závodu stojí 790,- Kč

Krátké tratě (28 km a 56 km) – startovné 249 Kč

11c) Registrace se stává platnou až v okamžiku zaplacení startovného, kdy se spáruje variabilní symbol platby (v seznamu registrací pole týmu svítí zeleně a v poslední buňce je zobrazeno ANO).

11d) Zaplacené startovné se nevrací, dá se pouze směnit, prodat či převést na jiný tým.

11e) V ceně startovného závodu je:

– poplatek za závod, tričko
– elektronické měření
– sociální zařízení
– sprchy v zázemí Autokempu
– občerstvení a pitný režim během celého závodu (müsli, ovoce, banány, melouny, pitný režim)
– zdarma prostor k ubytování ve vlastním stanu ve stanovém campu – vnitřní část okruhu
– úschovna kol

11f) Startovní čísla závodníkům zůstávají

12. ZMĚNY V REGISTRACI

12a) V termínu od 1. 5. 2019 do 10. 6. 2019 budou mít všechny registrované týmy, které mají uhrazeno startovné, možnost měnit složení svého týmu. Tyto změny budou prováděny samoobslužně pomocí speciálních formulářů na internetových stránkách závodu.
Jedná se o změny typu:

  1. a) chci změnit druhého
  2. b) chci přidat druhého a změnit tým na dvoučlenný

Všechny změny může provádět pouze kapitán týmu, na jehož variabilní symbol byla provedena platba V případě, že se bude měnit kapitán týmu, je tuto změnu nutno řešit s pořadateli na kontaktním e-mailu registrace@ph24.cz, stejně jako případné nestandardní situace.

V případě prodeje týmu (registrace v závodě) nový (kupující) tým vytvoří novou registraci. Po obdržení žádosti o platbu startovného musí spolu s kapitánem prodávaného týmu kontaktovat pořadatele na registrace@ph24.cz a po ověření a provedení přepárování platby se prodávaný tým zruší. V případě, že již bude registrace uzavřena a nebude k dispozici registrační formulář, celý proces prodeje se řeší s pořadateli na uvedeném e-mailu.

V TERMÍNU OD 10. 6. 2019 DO STARTU ZÁVODU JSOU VEŠKERÉ ZMĚNY V REGISTRACÍCH PROVEDENY POUZE PO UHRAZENÍ ADMINISTRAČNÍHO POPLATKU 200 Kč. Poplatek se bude hradit při akreditaci v den závodu hotově.

 

PARTNEŘI


Frýdek - Místek PRIM Palkovice